Grup Ağaç Grup Ağaç


Kurumsal

 • Biz Kimiz?

   

  Günümüzde ülkemizin sektör lideri ve öncüsü olarak alanında dünyanın önemli markaları arasında yer alan Grup Ağaç çeyrek yüzyıl önce 1999 yılında; ithalat ve ihracat alanında hizmet vermek üzere, Kocaeli ile Gebze ilçesi Tavşanlı Mevkii’nde kuruldu.

   

  Bugün Türkiye’nin orman ürünleri ihtiyacının çoğunluğunu tek başına karşılayan firmamız kendi üretimimiz olan ürünlerimizin yanı sıra, gerçekleştirdiği yıllık 200.000 m³ kereste ithalatı ile ülkemizin hammadde ihtiyacını farklı ülke ve pazarlarından destek alarak piyasanın talebine tek noktadan tam hizmet anlayışıyla cevap vermektedir.

   

  Kurulduğu ilk günden beri yaptığı gerek ARGE-ÜRGE çalışmaları gerekse de piyasa araştırmalarıyla orman ürünlerine alternatif oluşturan ya da oluşturabilecek ithalat ve ihracatını gerçekleştirerek ülkemize ve sektörüne değer kazandırmaktadır.

   

  Zaman içinde çatısı altında inşaat. deniz taşımacılığı ve çelik sanayi alanlarında hizmet veren çeşitli markaları hayata geçirerek Türkiye’nin önde gelen gruplarından birine dönüşen Grup Ağaç; Day Şirketler Gurubu olarak gerçekleştirdiği son yapılanmasının ardından grubun lokomotifi olarak sektörüne yön vermeye ve hiç dinmeyen daha iyisine ulaşma arzusunun rehberliğinde, durmaksızın ilerlemeye devam etmektedir. 


 • Hizmetlerimiz

   

  Ağaç mamulleri ve orman ürünleri sektörünün öncü ve lider markası Grup Ağaç olarak;

   

  çeyrek yüzyılı bulan tecrübemiz, sektörün tüm ihtiyaçlarına alternatifli seçeneklerle cevap verebilen geniş ürün gamımız, yüksek ürün stoklarımız ve çözüm odaklı esnek yönetim anlayışımızla ulusal ve uluslararası müşterilerimizin hizmetindeyiz.

   

  Kendi ürettiğimiz ve ithal ürünlerden oluşan ürün yelpazemizle; ülkemizde ve tüm dünyada toptan satışlarla ahşap ve ağaç ürün gereksinimlerine alternatifli çözümler sunuyoruz.

   

  Üretimini yaptığımız ürünlerimizin yanı sıra; farklı ağaç türlerinden yapılmış kereste, kontrplak, osb gibi İthal ürünlerle çeşitlendirdiğimiz eksiksiz ürün portföyümüzle inşaat, mobilya ve dekorasyon sektörleri gibi çeşitli yerel endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

   

  İhracatını gerçekleştirdiğimiz kontrplak markamız Plywood uluslararası rekabet koşullarıyla yarışan ve tercih edilen bir dünya markası. Ülkemiz adına bir katma değer yarattığımız için Doğal olarak gururlu ve mutluyuz.

   

  En önemli şirket değerlerimiz arasında yer alan rekabetçi fiyat politikası ve hızlı tedarik hızlı teslimat yaklaşımıyla; perakende ve toptan orman ürün satıcıları, inşaat firmaları, ticari işletmeler ve ahşap ürün talebi olan diğer sektörlerin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz.

   

  Grup Ağaç’ın esnek ve çözüm odaklı yönetim anlayışının bir diğer yansıması da müşterilerimizin taleplerine göre geliştirdiğimiz özel sipariş ve projelere yönelik spesifik çözümler. Her biri alanında profesyonel, deneyimli ekibimizle danışmanlıktan teknik konulara, tedarikten malzeme seçimine kadar müşterilerimizin tüm taleplerine tek noktadan tam hizmet anlayışıyla yanıt veriyoruz.

   

  Biz Grup Ağaç’ız; öncü ve lider olmanın sorumluluğuyla, kusursuz hizmet için hep yanınızdayız.

 • Satış Alanları

 • Projeler Hakkında Bilgi Alın