Şirketimiz, 1999 yılında Grup Orman Ürünleri İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş olup ana faaliyet konusu ithalat ve ihracattır. Kocaeli ile Gebze ilçesi Tavşanlı Mevkii’nde faaliyet gösteren firmamız, Ukrayna’dan Türkiye'ye yılda ortalama 200.000 m3 kereste ithalatı yapmaktadır 

Hedefimiz, hammadde ihtiyacımızı farklı ülke ve pazarlardan karşılayabilmek, kapasitemizi yükseltmek ve Türkiye’deki orman ürünleri talebine daha fazla cevap verebilmek, bu ürünleri dış pazara sunabilmek ve bu sayede gerek Türkiye’de ve gerekse Ukrayna’da yeni istihdamlar oluşturabilmektir. Bunun yanında orman ürünlerine alternatif oluşturan ya da oluşturabilecek kalemlerin ithalat ve ihracatın araştırmasını yapmaktayız. Bu ürünlerin hem iç piyasadaki hem de dış piyasadaki taleplerini göz önüne alarak ithalat ve ihracat kapasitemizi yükseltmeyi hedefliyoruz.

Şirketimiz, yukarıda belirtilen hedefler doğrultusunda, gelişen ve değişen dünya şartlarına uygun ithalat ve ihracat gereksinimlerini dikkatle takip etmekte, ürün yelpazesini ve pazar payını her geçen gün artırmaktadır.